کد محصول: کاروگیت
موجودی: در انبار

گزینه های در دسترس

تعداد

Icon پرسش در مورد این کالا
ارتباط با لوله مارکت
 • FAX

  FAX: 021-89779923

 • Email

  EMAIL: info@loolehmarket.com

 • Telegram

  TELEGRAM: 0903-388-1506

 • Phone

  02636608316

فرم تماس با ما

لوله کاروگیت به نوعی از لوله های فاضلابی میگویند که بر روی سطح خود دارای شیارهای موازی و خط الراس هایی میباشد که به لوله دو جداره نیز معروف است که بر اساس نوع به نیوتن 31/5 و 64 کیلو نیوتن به صورت عمده تقسیم میشود.

لوله کاروگیت هم میتواند از جنس استیل باشد و هم میتواند از پلی اتیلن تولید شود. برای مثال لوله کاروگیت میتواند از جنس پلی اتیلن چگالی بالا باشد و یا از جنس پی وی سی باشد.این لوله ها میتوانند روکش شوند. لوله کاروگیت در کاربردهایی مثل زهکشی میتوانند مورد استفاده قرار گیرند. لوله های کاروگیت در مواردی مورد استفاده قرار میگیرند که ویژگی هایی همچون انعطاف پذیری، استحکام و دوام مهم باشد مورد استفاده قرار میگیرند. لوله های کاروگیت سایز کوچک در مصارفی همچون زهکشی جهت حمل ابراه ها مورد استفاده قرار میگیرند و لوله های کاروگیت سایز بالاتر بعنوان کالورتها در زیر پلها و جهت حمل سیلاب ناشی از طوفانها بعنوان لوله های زهکش مورد استفاده قرار میگیرند.

سامانه اینترنتی و آنلاین لوله مارکت آماده ارائه خدمات در زمینه تولیدات لوله کاروگیت و استعلام قیمت لوله کاروگیت جهت مصارف صنعتی و عمرانی و شهرسازی می باشد.مشتریان محترم میتوانند جهت دریافت آخرین قیمت لوله و اتصالات کاروگیت از طریق سامانه آنلاین استعلام قیمت لوله مارکت اقدام کنند.

جهت تهیه این نوع لوله ها از طریق زیر با شرکت لوله مارکت در تماس باشید:

نلگرام:09033881506

فکس:02189779923

ایمیل:info@loolehmarket.com

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
برچسب ها: لوله کاروگیت
مازاد پروژه با تخفیف ویژه