برای خرید از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال کنید 09033881506

Banner
media

لوله پلی اتیلن doc

جهت دریافت اطلاعات بیشتر راجب لوله های پلی اتیلن میتوانید از طریق لینک زیر - لوله پلی اتیلن doc - داکیومنت موجود را دانلود کنید.

پلی اتیلن تا سال 1955 فقط در فشار خیلی زیاد تهیه میشد تا اینکه در این سال دانشمند آلمانی بنام زیگلر ZIGLER و پس از او دانشمند ایتالیایی به نام ناتا NATTA موفق به کشف کاتالیزوری شدند

پلی اتیلن تا سال 1955 فقط در فشار خیلی زیاد تهیه میشد تا اینکه در این سال دانشمند آلمانی بنام زیگلر ZIGLER و پس از او دانشمند ایتالیایی به نام ناتا NATTA موفق به کشف کاتالیزوری شدند که به کمک آن و بدون فشار خیلی زیاد پلی اتیلن تهیه کردند.در ادامه به خروجی این محصول که در صنعت لوله و اتصالات بیشترین کاربرد را لوله پلی اتیلن دارد به اختصار توضیح داده شده است. در طی سالها روشهای مختلفی برای تهیه پلی اتیلن با شاخه های جانبی کوتاه ابداع شد. اولین بار این روشها توسط کمپانی دوپون کانادا DUPONT CANADA و فیلیپس در سال 1950 اجرا شدند.

مواد اولیه پلی اتیلن

برای تهیه پلی اتیلن نیاز به اتیلن می باشد که از هیدروکربن های موجود در نفت و یا گاز طبیعی بدست می آید.

طرز تهیه پلی اتیلن

در حال حاضر روشهای مختلفی برای تهیه پلی اتیلن وجود دارد که مشهورترین آنها روش فشار خیلی زیاد برای تهیه پلی اتیلن به سبک و روش زیگلر ، روش فیلیپس و روش استاندارد اویل برای تهیه پلی اتیلن سنگین و روش یونیون کاربید برای تولید لوله پلی اتیلن خطی می باشد.

نظرها: 0

دیدگاهی وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما را نمیتوان منتشر کرد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند*