تولید کننده: لوله مارکت
کد محصول: PN 10-6-7-4
موجودی: در انبار
ــــ

تعداد

Icon پرسش در مورد این کالا
ارتباط با لوله مارکت
 • FAX

  FAX: 021-89779923

 • Email

  EMAIL: info@loolehmarket.com

 • Telegram

  TELEGRAM: 0903-388-1506

 • Phone

  02636608316

فرم تماس با ما

در این سامانه میتوانید قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی و مشخصات لوله پلی اتیلن را از کارشناسان دریافت کنید.

در حال حاضر کارخانجات تولید لوله های پلی اتیلن فاضلابی با رشد چشمگیری در حال افزایش بوده و ظرفیت تولید این لوله ها روز به روز افزایش می یابند، تا حدی که در مناقصه های خرید این نوع لوله ها رقابت های شدیدی نیز بین تولید کنندگان ایجاد شده است. ولیکن با توجه به عدم وجود استاندارد ملی تولید این نوع لوله ها تولید کنندگان از استاندارد های متفاوت خارجی اعم از DIN , ISO , PREN , و ... استفاده نموده و تعیین نوع رده سفتی لوله ها تبدیل به معظلی در بررسی کیفیت فنی لوله ها شده است.

از سوی دیگر نحوه کنترل و بازرسی تولید این لوله ها نیز با توجه به شرایط پیش گفته با توجه به روشهای متفوت انجام آزمایشات و تفاوت ابزار و عدم وجود ابزار رفتار سنجی بلند مدت و تعیین CREEP RATIO که با توجه به نشریه شماره 163 دفتر امور فنی و تدین امور معیارهای معونت امور فنی سازمان مدیریت لوله ها، تعیین رده مورد نظر و نوع بستر سازی مناسب و مورد لزوم ایجاد مینماید.

لوله مارکت نیز با توجه به تولیدات مستمر و همچنین عدم لزوم استفاده برخی از پروژه ها به مازاد لوله ها ، میتواند در تامین برخی اقلام استوک و مازاد بر پروژه با درخواست کنندگان وارد مذاکره و تعیین قیمت گردد.

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام شرکت در تماس باشید.

09033881506

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
مازاد پروژه با تخفیف ویژه