برای خرید از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال کنید 09033881506

media

لوله پلی اتیلن سایز 16 میلیمتر یکی از محبوب ترین مواد مورد استفاده در لوله کشی و سیستم های آبیاری است. (برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن تماس بگیرید) این از پلی اتیلن ساخته شده است، یک پلاستیک سخت که در برابر خوردگی و مواد شیمیایی بسیار مقاوم است. قطر لوله بین 16 تا 63 میلی متر است و به دو صورت رول و کلاف موجود است. وزن سبکی دارد و نصب آن آسان است و برای بسیاری از نیازهای لوله کشی و آبیاری گزینه مناسبی است. این لوله همچنین بسیار انعطاف پذیر است و امکان نصب و جابجایی آسان در فضاهای تنگ، مانند اطراف لوله های موجود را فراهم می کند. علاوه بر این، لوله پلی‌اتیلن 16 میلی‌متری در برابر رسوب‌گذاری و انسداد مقاوم است و جریان آب طولانی‌مدت و کارآمد را تضمین می‌کند.

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن 16 میلی متری

استفاده از لوله PE (پلی اتیلن) 16 میلی متری مزایای زیادی نسبت به انواع دیگر لوله ها دارد. سبک وزن است، نصب آن آسان است و به ابزار یا مهارت خاصی نیاز ندارد. لوله پلی اتیلن بسیار قوی و بادوام است و در برابر خوردگی، ترک خوردگی و مواد شیمیایی مقاوم است. انعطاف پذیر است، بنابراین می توان آن را در فضاهای تنگ خم کرد و به راحتی می توان آن را به لوله های دیگر متصل کرد. همچنین عمر مفید بالایی دارد و نسبت به انواع دیگر لوله ها مقرون به صرفه تر است. علاوه بر این، سازگار با محیط زیست است، زیرا از مواد بازیافتی ساخته شده است.

انواع لوله پلی اتیلن 16 میلی متری

لوله پلی اتیلن 16 میلی متری به طور فزاینده ای در صنایع لوله کشی و مکانیکی محبوب شده است. این یک نوع لوله ترموپلاستیک است که از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ساخته شده و در اندازه ها و ضخامت دیواره های مختلف موجود است. لوله پلی‌اتیلن 16 میلی‌متری معمولاً در کاربردهای صنعتی و تجاری مانند خطوط آبرسانی، سیستم‌های آبیاری و سیستم‌های زهکشی زیرزمینی استفاده می‌شود. لوله قوی، انعطاف پذیر و مقاوم در برابر خوردگی، اشعه ماوراء بنفش و سایر عوامل محیطی است. همچنین می توان از آن در دماهای مختلف از -40 تا 140 درجه فارنهایت استفاده کرد. این لوله در رنگ های مختلف موجود است و می توان آن را با استفاده از اتصالات فشاری یا جوش به لوله های دیگر متصل کرد.

ملاحظات برای نصب لوله پلی اتیلن 16 میلی متری

هنگام نصب لوله پلی اتیلن 16 میلی متری مهم است که محیط محل قرارگیری را در نظر بگیرید. این شامل دما، نوع خاک و سطح آب است. همچنین مهم است که تکنیک های نصب صحیح را در نظر بگیرید. این شامل استفاده از اتصالات و چسب های صحیح و همچنین اطمینان از محکم نگه داشتن لوله برای جلوگیری از حرکت می شود. علاوه بر این، مهم است که لوله را برای هر گونه آسیب قبل از نصب بررسی کنید. در نهایت، مهم است که مطمئن شوید لوله به درستی آب بندی شده است تا از نشتی جلوگیری شود. رعایت این ملاحظات نصب موفق را تضمین می کند.

کاربردهای رایج برای لوله PE 16 میلی متری

لوله پلی اتیلن 16 میلی متری نوعی لوله پلی اتیلن است که معمولا برای پروژه های لوله کشی، آبیاری و زهکشی استفاده می شود. این یک ماده بسیار همه کاره است که می تواند برای کاربردهای مختلف، از خطوط تامین آب کم فشار گرفته تا خطوط گاز فشار قوی، استفاده شود. همچنین می توان از آن برای کاربردهای صنعتی مانند پردازش شیمیایی و خطوط سوخت استفاده کرد. علاوه بر این، لوله پلی اتیلن 16 میلی متری اغلب در ساخت تاسیسات زیرزمینی و سیستم های زهکشی استفاده می شود، زیرا قوی و مقاوم در برابر خوردگی است.

جهت دریافت قیمت لحظه ای لوله و اتصالات پلی اتیلن با شماره 02636608315 و یا همراه 09033881506 تماس حاصل فرمایید.


به امید ایران آباد ، موفق و سربلند باشید.

نظرها: 0

دیدگاهی وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما را نمیتوان منتشر کرد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند*

برچسب ها
آبیاری قطره ای آبياري تحت فشار سیستم های آبیاری آبیاری بارانی جوشکاری لوله جدول فنی لوله پلی اتیلن تکاب اتصال شرکت گسترش پلاستیک كاربرد لوله های پلی اتيلن ساختار لوله پلی اتیلن مقاومت شيميايی پلی اتيلن انواع لوله های پلی اتيلن مزایای لوله های پلی اتیلن معايب لوله های پلی اتيلن اتصالات در لوله های پلی اتيلن لوله پلی اتیلن مخصوص آب دریا لوله پلی اتیلن لوله کشی فاضلاب لیست قیمت اتصالات تک پی وی سی پارس مزایای روش آبیاری بارانی كاهش نیروی كارگری در آبیاری بارانی صرفه جویی در مصرف آب با آبیاری قطره ای استفاده های ویژه از آبیاری بارانی منهول پلی اتیلن معايب استفاده لوله های پلی اتيلن لوله مانیسمان لوله پلی اتیلن تک جداره مقاومت در برابر پوسیدگی لوله پلی اتیلن تاریخچه لوله پلی اتیلن و مواد اولیه پلی اتیلن استاندارد لوله های پلی اتیلن استاندارد لوله پلی اتیلن 14427-1 لوله پلی اتیلن گاز لوله پلی اتیلن doc قیمت لوله پلی اتیلن لوله پلی اتیلن گرید A لوله پلی ایتلن کشاورزی کاربرد لوله پلی اتیلن قطره چکان لوله آبیاری پلی اتیلن دمای آب آبیاری قیمت لوله خواص لوله پلی اتیلن سنگین قیمت لوله پلی اتین خواص لوله پلی اتین اتصالات پلی اتیلن آب بر زنجان طارم آب پخش بوشهر دشتستان لوله پلی اتیلن سایز 16 میلیمتر لیست قیمت لوله پلی اتیلن لوله پلی اتیلن 16 لوله پلی اتیلن قطره ای لوله پلی اتیلن 20 میلیمتر لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر لوله پلی اتیلن سایز 50 میلی متر لوله پلی اتیلن 63 میلی متری لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر لوله پلی اتیلن سایز 90 میلیمتر دستگاه جوش لوله پلی اتیلن