برای خرید از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال کنید 09033881506

media

مزایای لوله های آبیاری قطره ای ، لوله آبیاری قطره ای یک راه عالی برای کاهش آب مصرفی برای آبیاری هستند. (برای دریافت قیمت لوله پلی اتیلن تماس بگیرید) آنها از یک سری سوراخ های کوچک در لوله ها استفاده می کنند تا آب را به آرامی و به طور یکنواخت در یک منطقه متمرکز آزاد کنند که باعث کاهش هدر رفت آب با روش های سنتی آبیاری می شود. لوله های آبیاری قطره ای نیز در رساندن آب به ناحیه ریشه گیاهان کارآمدتر بوده و در نتیجه جذب و رشد بهتری دارند. این همچنین به جلوگیری از روان شدن آب که یک نگرانی بزرگ زیست محیطی است کمک می کند. علاوه بر این، نصب و نگهداری لوله های آبیاری قطره ای آسان است و آنها را به گزینه ای عالی برای بهبود بهره وری آب تبدیل می کند.

انواع لوله آبیاری قطره ای

لوله های آبیاری قطره ای در اشکال، اندازه ها و مواد مختلف تولید می شوند. لوله های صلب مانند PVC و لوله پلی اتیلن برای کارکرد طولانی تر استفاده می شوند و می توانند با اتصالات متصل شوند. لوله های انعطاف پذیر، مانند وینیل، برای اجراهای کوتاه تر استفاده می شوند و می توانند روی زمین قرار بگیرند. میکرو تیوبینگ که به عنوان لوله اسپاگتی نیز شناخته می شود، یک لوله با دیواره نازک و انعطاف پذیر است که برای رساندن مستقیم آب به پایه گیاه استفاده می شود. رایج ترین نوع لوله آبیاری قطره ای لوله قطره ای است که یک لوله سوراخ دار یا سوراخ دار است که برای رساندن آب به سیستم ریشه گیاه استفاده می شود. در نهایت، از لوله های حبابدار برای رساندن آب به مناطقی استفاده می شود که سایر انواع لوله ها نمی توانند به آنها دسترسی پیدا کنند. لوله های آبیاری قطره ای بخش مهمی از هر سیستم آبیاری هستند و باید بر اساس نیازهای خاص سیستم انتخاب شوند.

انتخاب لوله آبیاری قطره ای مناسب

انتخاب لوله آبیاری قطره ای ( لوله پلی اتیلن ) مناسب برای اطمینان از آبیاری مناسب باغ و جلوگیری از آسیب های پرهزینه ضروری است. مهم است که اندازه باغ خود را در نظر بگیرید و اندازه لوله ای را انتخاب کنید که برای مقدار آب مورد نیاز مناسب باشد. علاوه بر این، باید جنس لوله و دوام آن و همچنین میزان جریان آب را در نظر بگیرید. همچنین در نظر گرفتن درجه فشار لوله و محدوده دمایی که برای کار در آن طراحی شده است مهم است. در نهایت، باید هزینه لوله و فرآیند نصب را نیز در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که بهترین انتخاب را برای باغ خود دارید..

نصب لوله های آبیاری قطره ای

نصب لوله آبیاری قطره ای می تواند راهی عالی برای آبیاری موثر و موثر گیاهان باشد. این یک فرآیند ساده است که شامل اتصال یک لوله به منبع آب در فضای باز و اجرای آن به محل مورد نظر است. هنگامی که لوله در جای خود قرار گرفت، می توان یک سری دریچه ها و قطره چکان ها را در فواصل زمانی در امتداد لوله نصب کرد تا مشخص شود چه مقدار آب در هر مکان آزاد می شود. این به شما امکان می دهد میزان آبی که هر گیاه دریافت می کند را کنترل کنید و به شما این امکان را می دهد که فقط گیاهانی را که به آن نیاز دارند آبیاری کنید و در این فرآیند آب را حفظ کنید. نصب لوله آبیاری قطره ای یک راه عالی برای استفاده حداکثری از آب است.

جهت دریافت قیمت لحظه ای لوله و اتصالات پلی اتیلن با شماره 02636608315 و یا همراه 09033881506 تماس حاصل فرمایید.

به امید ایران آباد ، موفق و سربلند باشید.

نظرها: 0

دیدگاهی وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما را نمیتوان منتشر کرد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند*

برچسب ها
آبیاری قطره ای آبياري تحت فشار سیستم های آبیاری آبیاری بارانی جوشکاری لوله جدول فنی لوله پلی اتیلن تکاب اتصال شرکت گسترش پلاستیک كاربرد لوله های پلی اتيلن ساختار لوله پلی اتیلن مقاومت شيميايی پلی اتيلن انواع لوله های پلی اتيلن مزایای لوله های پلی اتیلن معايب لوله های پلی اتيلن اتصالات در لوله های پلی اتيلن لوله پلی اتیلن مخصوص آب دریا لوله پلی اتیلن لوله کشی فاضلاب لیست قیمت اتصالات تک پی وی سی پارس مزایای روش آبیاری بارانی كاهش نیروی كارگری در آبیاری بارانی صرفه جویی در مصرف آب با آبیاری قطره ای استفاده های ویژه از آبیاری بارانی منهول پلی اتیلن معايب استفاده لوله های پلی اتيلن لوله مانیسمان لوله پلی اتیلن تک جداره مقاومت در برابر پوسیدگی لوله پلی اتیلن تاریخچه لوله پلی اتیلن و مواد اولیه پلی اتیلن استاندارد لوله های پلی اتیلن استاندارد لوله پلی اتیلن 14427-1 لوله پلی اتیلن گاز لوله پلی اتیلن doc قیمت لوله پلی اتیلن لوله پلی اتیلن گرید A لوله پلی ایتلن کشاورزی کاربرد لوله پلی اتیلن قطره چکان لوله آبیاری پلی اتیلن دمای آب آبیاری قیمت لوله خواص لوله پلی اتیلن سنگین قیمت لوله پلی اتین خواص لوله پلی اتین اتصالات پلی اتیلن آب بر زنجان طارم آب پخش بوشهر دشتستان لوله پلی اتیلن سایز 16 میلیمتر لیست قیمت لوله پلی اتیلن لوله پلی اتیلن 16 لوله پلی اتیلن قطره ای لوله پلی اتیلن 20 میلیمتر لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر لوله پلی اتیلن 32 میلیمتر لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر لوله پلی اتیلن سایز 50 میلی متر لوله پلی اتیلن 63 میلی متری لوله پلی اتیلن 75 میلیمتر لوله پلی اتیلن سایز 90 میلیمتر دستگاه جوش لوله پلی اتیلن